fbpx

Programowanie Python, Minecraft, BBC:Microbit

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci i młodzieży od 10 roku życia. Podczas spotkań poznamy podstawy programowania w języku Python, nauczymy się  tworzyć proste gry, kodować płytkę BBC micro:bit, jak również włączymy do nauki popularną grę Minecraft. Wybudujemy w niej różne bryły, domki, piramidy, używając Pythona zgodnie z myślą, że najskuteczniejsza nauka prowadzi przez zabawę.

Spotkania obejmują naukę programowania w języku Python w sposób przystępny i ciekawy. Jest to język, który z jednej strony jest na tyle prosty i przejrzysty, że można rozpocząć od niego naukę, a jednocześnie jest używany współcześnie w wielu profesjonalnych zastosowaniach.

Początek zajęć wrzesień / październik

Zajęcia odbywają się w Świeciu.

1h w tygodniu, koszt 160 złotych miesięcznie

zapisy: 503-172-876 lub info@5x7.edu.pl

Zajęcia odbywają się w grupach do 8 osób, na każdych zajęciach uczestnicy będą poznawali nowe możliwości ucząc się poprzez działanie. W ten sposób chcemy zaszczepić w nich pasję, którą kiedyś mogą przekuć w zawodowy sukces.

Minecraft + Python

Zapraszamy do nauki podstaw programowania z grą Minecraft. Zajęcia dedykowane są dla dzieci od 10 roku życia (młodsze dzieci po wcześniejszym ustaleniu z prowadzącym) i są prowadzone w grupach 8-osobowych. Używając języka programowania Python zbudujemy piramidy,...

Programowanie gier

Na prostych przykładach uczymy jak działa gra, jak stworzyć ją od podstaw. W jaki sposób sterować postacią w grze i jak zaprogramować jej ruch i animacje.

Programowanie robotów

Dzięki sterowaniu robotami dzieci mogą fizycznie zobaczyć co robi napisany przez nie program. Nauczymy się również ich budowy i poznamy zasady działania. Robotami można sterować za pomocą SCRATCH lub języka PYTHON

Podstawy Programowania

Na naszych zajęciach na początku poznasz podstawowe definicje związane z programowaniem, nauczysz się tworzyć proste programy, wypisywać tekst na ekran oraz pobierać go z klawiatury.

Zapisz dziecko na zajęcia

Zadzwoń: 503-172-876 lub napisz: info@5x7.edu.pl. Możesz też skorzystać z formularza poniżej.
Zapisy Online