Zapraszamy na zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży w wieku 10+ . Podczas spotkań poznamy podstawy programowania, nauczymy się programować grafikę, tworzyć proste gry oraz sterować robotami.

Spotkania obejmują naukę programowania w języku Python w sposób przystępny i ciekawy. Jest to język, który z jednej strony jest na tyle prosty i przejrzysty, że można rozpocząć od niego naukę, a jednocześnie jest używany współcześnie w wielu profesjonalnych zastosowaniach. W tym roku wprowadzamy nowy element do zajęć, programowanie płytek BBC micro:bit.

Początek zajęć wrzesień / październik 2018

Zajęcia są dedykowane dla wszystkich. Uczestnicy zajęć nauczą się najpierw podstaw programowania w pythonie, które równocześnie będą mogli wykorzystać w praktyce. Na każdych zajęciach będą poznawali nowe możliwości i ćwiczyli je. W ten sposób chcemy zaszczepić w nich pasję, którą kiedyś mogą przekuć w zawodowy sukces.

Programowanie gier

Na prostych przykładach uczymy jak działa gra, jak stworzyć ją od podstaw. W jaki sposób sterować postacią w grze i jak zaprogramować jej ruch i animacje.

Programowanie robotów

Dzięki sterowaniu robotami dzieci mogą fizycznie zobaczyć co robi napisany przez nie program. Nauczymy się również ich budowy i poznamy zasady działania. Robotami można sterować za pomocą SCRATCH lub języka PYTHON

Podstawy Programowania

Na naszych zajęciach na początku poznasz podstawowe definicje związane z programowaniem, nauczysz się tworzyć proste programy, wypisywać tekst na ekran oraz pobierać go z klawiatury.

Zapisz dziecko na zajęcia

Zadzwoń: 503-172-876 lub napisz: info@5x7.edu.pl. Możesz też skorzystać z formularza poniżej.
Zapisy Online