fbpx

Programowanie dla dzieci przez internet

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży od 10 roku życia w języku Python poprzez platformę internetową – dzieci w wirtualnej klasie uczą się programowania na zajęciach z nauczycielem. Możliwe są również zajęcia indywidualne.

programowanie przez internet dla dzieci

Nauka bez wychodzenia z domu

Genezą powstania naszej platformy było umożliwienie nauki programowania dla dzieci bez ciągłego przemieszczania się i uciążliwych dojazdów. Chcieliśmy również umożliwić naukę dzieciom z mniejszych miejscowości, które nie mają szans na naukę programowania z nauczycielem lub tutorem.

Wirtualna klasa

Ideą było stworzenie możliwości prowadzenia zajęć w niewielkich grupach, tak jak to ma miejsce na naszych stacjonarnych zajęciach. Dzieci korzystając z internetowej platformy widzą przykłady realizowane przez edukatora, a jednocześnie mają do dyspozycji własne okno w którym wprowadzają kod i widzą efekt działania swojego programu. Jednocześnie wciąż są w kontakcie głosowym poprzez komunikator.

Co robimy na zajęciach?

Dzieci mają możliwość nauczenia się podstaw programowania w języku Python, a wszystko to programując grafikę, animacje, dźwięki i tworząc proste gry.

Dostęp 24h na dobę

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, ale dostęp do naszej platformy jest otwarty całą dobę przez 7 dni w tygodniu, dzieci mogą łatwo ćwiczyć programowanie już bez udziału edukatora oraz bez potrzeby instalowania na swoim komputerze dodatkowego oprogramowania.

Jak zacząć?

Jeżeli zainteresowała Was nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny, emailem lub poprzez wypełnienie formularza na stronie. Odpowiemy na wszelkie pytania i przeprowadzimy rejestrację na platformie internetowej.

Zapisz dziecko na zajęcia

Zadzwoń: 503-172-876 lub napisz: info@5x7.edu.pl. Możesz też skorzystać z formularza poniżej.
Zapisy Online